SZÁMLASZÁM

Sopron Bank

17600042-00413093-
00200004
Kispest - Haladás 2:0 --- Haladás - Debrecen 1:0 --- Haladás - DVTK 0:3 --- Paks - Haladás 2:0 --- Haladás - Balmazújváros 3:1 --- FTC - Haladás 2:0 --- Haladás - Puskás Akadémia 1:5 --- Videoton - Haladás 3:1 --- Haladás - Újpest 1:0 --- Haladás - Mezőkövesd 2 : 2 --- Haladás - Kispest 1:2 --- Vasas - Haladás 1:0 --- Debrecen - Haladás 1:1 --- Haladás - DVTK 0:3 --- Haladás - Paks 1:2 --- Balmazújváros - Haladás 2:1 --- Haladás - FTC 2:1 --- Puskás Akadémia - Haladás 1:3 --- Következő mérkőzés: Haladás - Videoton december 9. szombat 15.30 óra

2017.11.18. 17:21

Az edzőváltás sem hozott pontokat a csapatnak, pedig az első félidőben még minden álomszerű volt. Sajnos az új edzővel sem sikerült pontot szereznünk. Nagyon nehéz pozicióban a csapat!
Balmazújváros - Haladás 2:1 (0:1)
Balmazújváros, Városi Stadion, Gólszerzőnk: Ramos

A mérkőzés kezdőcsapatát böngészve az új edző a tapasztalt játékosokat jelölt a csatasorba. A mérkőzés Kassai Viktor sípjelére 15.30-kor kezdetét vette. Csapatunk bátran és célratörően kezdett focizni és látható volt minden játékoson a tenni akarás a győzelemért. A küzdelemnek és az akaratnak aztán meg is lett az eredménye, ugynis egy szépségdíjas mozdulattal vezetést szereztünk. Ezt követően is irányítani próbáltuk a játékot, mely sikeresnek is bizonyult az első félidőben. A második félidőben hasonló játékot vártunk a csapattól, azonban a szünet nem tett jót a gárdának, ugyanis a hazai gárda beleerősített és hamar sikerült egyenlíteniük, majd pedig megszerezni a vezetést is. Hipp mester próbált frissíteni, de sajnos a cserék nem tudtak pluszt vinni a játékunkba. Igaz a végén Grumics megszerezhette volna az egyenlítést, de a hazaiak kapusa óriási bravúrral mentett.

A mérkőzés összegzéseként elmondhatjuk, hogy egy félidőn keresztül élt a remény, hogy pontokkal térünk haza, azonban a második félidőben  többen is elfáradtak és ennek eredményeként ellenfelünk megfordította a mérkőzést. Azt azonban mindenképpen el kell mondanunk, hogy régen játszott a csapat ilyen szervezetten, még ha vereséggel hagyta el a pályát. Természetesen a tényeken ez nem sokat segít rajtunk, mert most aztán borzasztóan nehéz helyzetbe kerültünk, ugyanis a közvetlen riválistól kaptunk ki. Jelen pillanatban 5 pontos hátrányba kerültünk, így a még bentmaradást jelentő 10. hely rettentően távol került tőlünk és ismerve a sorsolásunkat most már bravúrok is kellenek ahhoz, hogy a télre ne kerüljünk kilátástalan helyzetbe.

November 25-én Szombathelyen az új stadionunkba fogadjuk a kistavezető Ferencvárost, ami első ránézésre a lehetetlen küldetésnek tűnik. A mai első félidőben mutatott játék, azonban alapot adhat arra, hogy a Fradit megfricskázzuk hazai pályán.
Most aztán minden Haladás szurkolóra szükség van, ahhoz, hogy pontokat szerezzünk még az ősz folyamán, mert különben szinte kilátástalan helyzetbe kerülünk a téli szünetre. Innen is üzenjük minden HALI SZURKOLÓNAK, hogy szombaton irány az új stadionba és töltsük meg a lelátót és adjuk meg a hátteret a gárdának a Fradi ellen és hajtsuk őket győzelembe!