SZÁMLASZÁM

Sopron Bank

17600042-00413093-
00200004
Kispest - Haladás 2:0 --- Haladás - Debrecen 1:0 --- Haladás - DVTK 0:3 --- Paks - Haladás 2:0 --- Haladás - Balmazújváros 3:1 --- FTC - Haladás 2:0 --- Haladás - Puskás Akadémia 1:5 --- Videoton - Haladás 3:1 --- Haladás - Újpest 1:0 --- Haladás - Mezőkövesd 2 : 2 --- Haladás - Kispest 1:2 --- Vasas - Haladás 1:0 --- Debrecen - Haladás 1:1 --- Haladás - DVTK 0:3 --- Haladás - Paks 1:2 --- Balmazújváros - Haladás 2:1 --- Haladás - FTC 2:1 --- Puskás Akadémia - Haladás 1:3 --- Haladás - Videoton 2:1 ---- Újpest - Haladás 1:0 --- Haladás - Vasas 3:0 --- Mezőkövesd - Haladás 2:1 --- Kispest - Haladás 2:1 --- Haladás - Debrecen 1:1 --- Diósgyőr - Haladás 1:2 --- Paks - Haladás 1:2 ---- Következő mérkőzés: Haladás - Balmazújváros

2018.04.07. 19:52

"Idegenben imádom" szurkolói felirat most aztán tényleg igaz, mert csapatunk meglepetésgyőzelmet aratott a papírforma alapján esélyesebb Diósgyőr felett.
Diósgyőr - Haladás 1:2 (0:1)
Mezőkövesd, 1500 néző;  Gólszerzőink: Mészáros K., Kovács L.

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak (Németh M. 66.) – Jagodics – Mészáros, Jancsó (Kovács L. 7.), Rácz, Halmosi – Rabusic ( Williams 31.).

Csapatunk borzasztóan fontos három ponttal gazdagodott a mai győzelemmel. Érezhető volt az első perctől kezdve, hogy a gárda minden tagja koncentráltan lépett pályára. Az első lehetőségeink még nem hoztak gólt, de aztán Pedro bal oldali beadását követően Mészáros Karol gyönyörű gólt szerzett. Az első félidőben szerzett gól megnyugtatta a csapatot és magabiztosan játszva zártuk az első félidőt. A második félidőben ott folytattuk ahol abbahagytuk. Kovács Lóri nagyszerű egyéni alakítását követően már két gólos előnyt szereztünk. A Diósgyőr nem adta fel és sorra dolgozták ki a helyzeteiket, de ezekből csak egyet tudtak értékesíteni, így maradt az egy gólos előny a mérkőzés végén.
A jövő héten ismét idegenben játszunk és ahhoz a Pakshoz utazunk, aki meglepetésre simán kikapott a Debrecentől a mai fordulóban. Ez is reményt adhat a jövő heti találkozóra és újabb pontszerzésben bízhatunk.